сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 35

Раста замина за Америка, а Ана на ТЕШКИ МАКИ: Ако преживеам ќе ви се јавам! (фото)

Стефан Ѓуриќ Раста и Ана Николиќ во јуни за прв пат ќе се остварат во улогата на родители. Популарниот пар е пресреќен поради приновата.

Сепак Раста мораше да се раздели од сопругата и да замине на едномесечна турнеја во Америка. Тој веќе одржа одличен концерт во Чикаго.

За тоа време Ана одлучи додека нејзиниот сопруг е на пат да ја искористи можноста и да се посвети на себе и своето дете, па започна со детоксикација на организмот.

Прв ден… Ако преживеам ќе ви се јавам, напиша Ана шеговито во описот на фотографијата.

#Коментари
[fbcomments]