вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 0

ТВ Нова во центарот на случувањата со екипи во Будимпешта и Брисел

По теркот на светските медиуми, ТВ Нова повторно во центарот на случувањата.

TV-NOVA-640x360

Екипи на ТВ Нова се во Брисел и Будимпешта каде што ја следат Европската недела на мобилност и посетата на претседателот Ѓорге Иванов во Унгарија.

f4ewrfe4d3wqddfweqdewcednjdcenj-800x457

извор:курир.мк

#Коментари