вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 43

Викторија Лоба во ШОК ИЗДАНИЕ: Каде тргна вака? Се прошета по бањарка и патики! (фото)

Периодов Викторија Лоба во студиото на својот долгогодишен соработник Роберт Билбилов работи на нејзиниот најнов сингл „Дојди“. Вчера таа објави видео како потпевнува дел од песната, кое ја заскокотка фантазијата на фановите.

Но убавата русокоса ја заскокотка фантазијата на фановите уште повеќе со најновите фотографии на Инстаграм. Таа со влажна коса и шминка на лицето во бањарка и патики ги збуни сите.

Но потоа пејачката откри дека станува збор за изработка на нова фотосесија. Лоба изгледа неверојатно секси во ова издание, а дали ќе покаже што се крие под бањарката останува да видиме!

#Коментари
[fbcomments]