вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 43

Анастасија Петреска направи модна утка: Покажа сексапил, но и премногу од се! (фото)

Деновиве маестро Милан Завков одржа концерт, а Анастасија Петреска беше негова гостинка.

Како и секогаш таа воодушеви со настапот, но овој пат потфрли со модниот избор.

Таа избра пеплум фустан со многу светки чиј крој дополнително ја шири и го искомбинира со сандали на врзување, кои иако се хит на светската сцена комплетно се несоодветни за овој стајлинг.

Ова издание на Анастасија како да има премногу од се, но како и да е нашата природна убавица блеска при секое појавување на сцената.

#Коментари
[fbcomments]