вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 43

КОНЕЧНО ЈА ПОКАЖА: Катарина Грујиќ е БОМБА, а вака изгледа нејзината мајка!

Катарина Грујиќ по разделбата со Немања Буха извесно време престојуваше надвор од Србија, но сега се врати со посебен повод.

Таа од аеродромот појде директно во кафеана за да го прослави роденденот на мајка си.

Ниту една љубов не е така безусловна како мајчината, ниту едно срце во себе нема толку љубов како мајчиното. Среќен роденден кралице моја, напиша таа и за прв пат ја покажа мајка си.

#Коментари
[fbcomments]