четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 37

КАКО ОД ХОРОР ФИЛМ: Анастасија Петреска ќе ве шокира со својот изглед (фото)

Како со шминка на настапите, така и без шминка на прошетките низ Македонија, кои ги обожава, Анастасија Петреска е беспрекорна убавица.

Пејачката се грижи за себе и својот изглед, а деновиве откри како.

На прв поглед таа шокираше со фотографијата што ја прикачи на Инстаграм, но потоа ќе сфатите дека станува збор за третман за убавина.

Црната маска на нејзиното лице ќе ја освежи и онака младешката кожа на Анастасија. Покрај од љубовен сјај, нејзиното лице ќе блеска и од нега.

#Коментари
[fbcomments]