четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 37

ГО КРЕВА ПРИТИСОКОТ: И бујни облини и перверзии од бикини, македонската пејачка главна на Санторини! (фото)

Ретко кој може да му одолее на монденскиот, традиционалниот, мистичен – неверојатно романтичен Санторини.

Токму на овој грчки остров деновиве ужива нашата пејачка Аделина Тахири.

Атрактивната русокоса се релаксира во џакузи со поглед од милион долари и со прошетки помеѓу бело-сините куќички на оваа рајска дестинација.

За одморот Аделина одбра впечатливи бикини, кои дополнително го нагласија нејзиниот сексапил.

 

#Коментари