четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 37

Убавиците им ги затресоа колената на прилепчани: Марјана и Севе беа гром риби на последната вечер од Пиво Фест (фото)

Марјана Станојковска од ден на ден ни сервираше елеганција и сексапил на сцената на Пиво Фест.

Прилепчани неколку пати се насладуваа на прекрасните модни избори на убавата русокоса.

За последната вечер таа избра сребрено-сина тоалета со транспрентни делови. Сирена кројот ја истакна нејзината форма на телесен часовник.

За блесок на сцената се одлучи и Северина, која пееше на последната вечер од оваа манифестација. Госпоѓата Којиќ обој пат облече футуристички сјаен розов комбинезон и изгледаше секси и ѕвездено.

Двете убавици изгледаа неверојатно.

#Коментари
[fbcomments]