сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

ПАПАРАЦО: Жељко Јоксимовиќ уловен на море во Будва без Јована (фото)

Јована Јоксимовиќ е во поодмината фаза од бременоста, па Жељко Јоксимовиќ сам отпатува на море.

Сепак не станува збор за одмор, бидејќи парот веќе уживаше во Истанбул летово, туку за концерт, кој пејачот ќе го одржи во Будва.

Жељко шетајќи се по улиците на овој прекрасен град беше уловен од папарацо фотографите.

#Коментари
[fbcomments]