сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

ВОДА, ПАЛМИ, УЖИВАЊЕ: Марија Шерифовиќ објави фотографија во бикини

По низата српски пејачки кои објавија фотографии во бикини, на ред дојде и Марија Шерифовиќ.

Таа го изненади фановите со поза во црн костим за капење од егзотична дестинација.

Вода, палми, сонце и време е за уживање.

#Коментари
[fbcomments]