сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Во тесно бело фустанче Сандра Африка ги покажа гаќичките среде настап (фото)

Сандра Африка постојано провоцира на настапите.

За последниот таа облече бело тесно фустанче во кое динамично танцуваше.

Во еден миг среде настап таа на фановите им ги покажа дури и гаќичките.

#Коментари
[fbcomments]