понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) МАШАЛА: Сања Барби се соблече по гаќички – пејачката го откри и тоа што не треба!

Фолк пејачката Сања Барбика не ретко знае да изненади со некоја провокативна фотографија на социјалните мрежи, а така беше и овој пат.

Имено, Сања замина во својата родна Струмица каде реши да се релаксира и да си даде повеќе време за себе во салон за убавина.

Моментот кога сите го покриваат своето голо тело со крпа пред третман, за атрактивната пејачка не беше случај, туку таа раскомотена се фотографираше по гаќички и поткрената маичка од која го покажа не толку затегнатото стомаче и бутините.

Денес се повеќе девојки и жени преферираат да имаат облини и повеќе раскош, а тоа очигледно и одговара и на Барби, која можеби нема тело на згодна манекенка, но затоа знае како да ги истакне најдобрите атрибути на себе, но и да го коригира вишокот.

Ова лето пејачката одмораше на море, а по третманите за разубавување ја чекаат доста настапи на кои ќе плени со својата појава.

 

#Коментари
[fbcomments]