понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Овојпат претера: Мелита си го „измазни“ лицето со фотошоп, ама си ги заборави брчките на вратот!

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ веќе е добро позната по употребата на фотошоп за нејзините фотографии кои ги постира на социјалните мрежи.

По малку искривени ѕидови, без делови од телото, речиси секоја фотографија е обработена пред да излезе пред нејзините следбеници.

На последната во серијата Мелита малку претерала. Лицето убаво си го измазнила, ама заборавила на вратот, па брчките и тоа како се гледаат. И не само тоа, малку се подискривил и пределот кај очите.

#Коментари
[fbcomments]