понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Јана Бурческа го покажа трудничкиот стомак!

Јана Бурческа полека се подготвува за преземањето на две нови улоги – сопруга и мајка.

Македонската пејачка, која годинава нè претставуваше на Евровизија, го покажа трудничкото стомаче „ишарано“ со траги од бакнежи, додека уживаше на моминска забава со блиските.

24-годишната изведувачка на „Денс Алон“ неодамна откри дека ќе добие ќерка.

Јана објави дека е бремена непосредно пред да настапи на евровизиската сцена, а истата вечер доби и предлог за брак.

#Коментари
[fbcomments]