понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

Прва семејна фотографија: Хелена Роза слави роденден, а вака сопругот се грижи за бебето!

Хелена Роза вчера го прослави 40. роденден заедно со сопругот Игор, синот ќерката Кјара и нејзиното момче.

Додека сите уживаа во роденденската прослава, сопругот Игор покажа колку се грижи за бебето, па ја остави мама Хелена малку да ужива, а тој го храни бебето.

Ова е прва семејна фотографија после доаѓањето на новиот член, а Хелена веднаш ја вратила витката линија и изгледа одлично.

#Коментари
[fbcomments]