понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Сопругот на Тамара и упати јавна критика за фризурата!

Пејачката Тамара Тодевска на својот Инстаграм постираше фамилијарна фотографија со сопругот и ќерката.

Еден коментар под фотографијата привлече најголемо внимание кај нејзините следбеници.

Додека нејзиниот стилист Арменд Рамадани им пиша дека се многу бели, сопругот на Тамара на шега му врати да не ја гледа бојата, туку нејзината фризура.

#Коментари
[fbcomments]