понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Дива и нескротлива: Лила плени со својата убавина и сексапил! (ФОТО)

Откако водителката Лила Стојановска си стави силикони на градите, а пред извесно време ја зголеми и устата, нема проблем да се соблече.

Таа на својот Инстаграм профил промовираше нов парфем, па маичката од тантела едвај ги покри нејзините бујни гради, а Лила плени со убавина и сексапил на фотографијата.

#Коментари
[fbcomments]