понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Хит видео: Цеца се фати на оро на свадба и заигра! (ВИДЕО)

Цеца Ражнатовиќ била специјална гостинка на свадбата кај ќерката на поранешниот фудбалер Владан Лукиќ, со кој и се забавувала пред 25 години.

Фолк дивата ги пеела своите најголеми хитови, но се однесувала сосема природно, па во еден момент и се фатила за оро и заиграла.

 

@craznatovic_official Ovo je Svetlana! 🔝❤😍😘 Volim te najvise na svetu 🌍

A post shared by 💎 C E C A 💎 (@cecaraznatovicbulgaria) on

#Коментари
[fbcomments]