понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

(ФОТО) Спомен стар 13 години: Карлеуша некогаш беше послаба и поприродна, но ја копираше Парис Хилтон!

Во 2004-та година српската поп-дива Јелена Карлеуша беше нешто послаба од сега, немаше толку големи силиконски гради и усни, а помалку потсетуваше и на Парис Хилтон.

Јелена обично не практикува да објавува стари фотографии, но овој пат направи преседан и на својот Инстаграм објави две фотографии стари цели 13 години.

Очигледно е задоволна од периодот како изгледаше некогаш или едноставно се наврати низ времето и евоцираше спомени кога имаше сосема поинакви желби и перцепции.

#Коментари
[fbcomments]