понеделник, 25 септември 2017  |  Вести денес: 67

Ја разоткри ќерката: Како изгледала најскандалозната мама порано!

Нејзината мајка е дел од најпознатото реалити семејство на светот.

Скандалите се поврзани со кланот Кардашијан-Џенер, а без скандали не поминува ниту појавувањето во медиумите на мајката на старлетите Кајли Џенер, Ким, Кортни и Клои Кардашијан – Крис Џенер.

Но сега Кортни се обиде да ја претстави мајка си на поинаков начин, онака како што познатата Крис изгледала пред да стане позната. Речиси и никој не би можел да каже дека се работи за денешната Крис која ја знае цел свет.

Споредете ја оваа фотографија со таа како изгледа Крис денес и оценете колку се променила.

#Коментари
[fbcomments]